Jsme otevřeni novým výzvám , díky nim získáme další cenné zkušenosti s materiály WPC.

Kdo jsme a na co se specializujeme?

Zabýváme se dovozem, prodejem, montáží, odborným poradenstvím, výrobou nábytku a prezentací materiálů WPC - wood plastic composit na celém území ČR. Tento materiál je vhodný na terasy, chodníčky, obklady schodů, zábradlí, fasády, květináče, ploty, zahradní nábytek a pod. . Každý, kdo má dnes dřevoplastovou terasu či plot ocení prvotřídní kvalitu materiálu, která je podtržena bezúdržbovostí, dlouhou životností a perfektním designem. Materiál dřevoplast nepotřebuje žádné napouštění olejem nebo drahé nátěry. Ušetříte tím nejen potřebné finanční prostředky, ale i Váš čas.

Díky zkušenostem s prodejem a montáží WPC profilů většiny značek dodávaných nejen do ČR, jsme pro Vás vybraly materiály v maximální kvalitě a za velmi příznivé finanční dostupnosti.

Disponujeme kvalitním zázemím.

Skladové prostory - vlastní kryté skladové prostory pro 100% kvalitu a správnost skladování.
Výrobní prostory - menší zámečnická dílna s kompletním vybavením pro výrobu zahradního nábytku, plotových komponent, poklopů a květináčů. Výhodou pro zámečnické práce je zinkovna ve vzdálenosti  15km od skladu.
Rozvozy - zajišťujeme vlastními rozvozovými dodávkami do 3,5 tuny ( skříň ), díky tomu je zaručena dodávka bez poškození. Drobné zboží a vzorky zasíláme prostřednictvím České pošty.
Montáže - dvě plnohodnotné montážní party s přímou specializací na materiály WPC.  Další montáže zajišťují v případě potřeby prověřené partnerské společnosti.
Montážní vybavení - obě party mají vlastní kompletně vybavené montážní vozidlo. Široká škála speciálního nářadí pro montáž WPC, pomocné nářadí, spojovací materiál - nerez vruty a příslušenství pro montáže v dostatečném množství, vlastní sociální zázemí - chemická toaleta, montážní stan, krycí plachty a další. Pro odlehlá místa bez možností elektrického proudu disponujeme elektrocentrálou. Při montáži na štěrk používáme vlastní vibrační desku.   Veškeré nářadí je značkové nebo praxí ověřené s maximálním důrazem na kvalitu a spolehlivost.
Úklid - který je vždy zahrnut v ceně dodávky a montáže terasy obsahuje i likvidaci veškerého odpadu spojeného s montáží.
Likvidace montážního odpadu - zajišťujeme v naší režii. Na stavbě po nás nesmí nic zůstat.

A co ještě navíc ? Pravidelné školení a předávání si zkušeností z jednotlivých montáží. Neustálé zlepšovaní našich služeb a zázemí. Rozšiřování technického vybavení montážních vozidel.


K montážím je potřeba zajistit dobrý přístup a elektrickou zásuvku ( 16A jistič ).

Vše ostatní je na nás.Ta nejlepší řešení potřebují kvalitní materiál a kvalitní zpracování montáže.

Proto jsme tu pro Vás, připraveni splnit Vaše přání se 100% zodpovědností nejen za průběh realizace, ale také za dokončené dílo s maximální finální spokojeností.

Vzorová krabice všech nabízenýh profilů:

Pokud máte zájem prodávat naše produkty, kontaktujte nás. Vybavíme Vás touto krabicí a  dalšímy vzorky dle Vaší potřeby. Vícce na telefonním čísle 604169624.