Prodejní a montážní místa WPC centrum

Truhlářství Václav Samek

Telefon : 603 496161

Email : samekvaclavst@seznam.cz

Region : Rychnov nad Kněžnou

prodej a montáž teras a plotů

Hlavními partnery WPCcentrum.cz

Vyrábíme zimní zahrady, zastřešení bazénů, plastová a hliníková okna a dveře, prosklené fasády, požární dveře, posuvné dveře, světlíky a speciální prosklené stavební prvky. Jsme výhradním výrobcem skládacích prosklených stěn od firmy SUNFLEX. 

Profiltechnik alusystem, s. r. o. 

Vyrábíme a dodáváme plastové bazény včetně příslušenství a doplňků, vířivé a hydromasážní vany. Nabízíme zastřešení, solární systémy či keramickou dlažbu. Dále vyrábíme čistírny odpadních vod, septiky, zemní biofiltry, nádrže, jímky, vodoměrné a kanalizační šachty a odlučovače tuků. 

AQUA program s.r.o. 

Pokládáme zámkové dlažby na klíč, stavíme zděné ploty včetně dodávky materiálu - tvarovky KB-blok, pletiva. Provádíme výkopové a přípravné práce pro bazény, včetně okolí a dodání bazénů. Poskytujeme také bourací práce včetně odvozu suti.

Pavel Konopásek


Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží betonových prvků. Další naší činností je výroba originálních forem pro odlévání výrobků z betonu. Naše produkty lze využít jako dekorativní i jako stavebně účelové prvky.

RK BETON  Roman Křoustek 

Vyrábíme kvalitní posuvné zastřešení teras a zastřešení bazénů - jsme ryze česká společnost. Nabízíme desítky modelů zastřešení pro Váš dům a zahradu. Zastřešení bazénů, zastřešení vířivých van, teras a venkovních prostor se vyznačuje kvalitou, variabilitou a také užitnou hodnotou. Garance 15 let.

Alukov a.s.