Naším dvorním dodavatelem a výrobcem námi nabízených profilů je společnost:

Zhejiang Kejie New Technologie Co.,LTD, China,

která disponuje kompletním výrobním procesem WPC profilů a téměř 60 linkami na jejich výrobu.

Pátý největší výrobce wood plastic profilů v Číně s kapacitou výroby v roce 2017 -15000 tun hotových profilů. Společnost vlastní několik patentovaných designů profilů. Každý den jsou prováděny testy jednotlivých vyrobených profilů pro zachování 100 % kvality. Tento proces si sami kontrolujeme pravidelným dohledem přímo ve výrobě a pravidelnou certifikací výroby a výrobního procesu. 

 100% kvalita za  nejlepší cenu, kvalitu a design.

Pravidelné kontroly výrobních procesů výrobce -  3/2024

Přátelská návštěva našeho dvorního výrobce a dodavatele v letošním roce opět potvrdila vzestup výroby a vývoje.  Výrobní prostory za posledních 8 let zvětšili na čtyřnásobek z původních 15 výrobních linek na 60. A to není konec rozšiřování. Již nyní je vy výstavbě zcela nová výrobní hala s novou technologií výroby a připravuje se další rozšíření až na kapacitu 240 výrobních linek. S tím souvisí i vývoj nových profilů a zvyšování kvality samotné směsi pro výrobu WPC profilů. Již nyní se těšíme na další návštěvu, která by měla proběhnout již v příštím roce.


Milé přivítání při kontrolní návštěvě výroby. Píše se rok 2018 .

Při kontrole bylo provedeno hned několik testů potvrzujících maximální kvalitu vyráběných profilů.

WPC centrum - Bezúdžbové dřevoplastové terasy, ploty, fasády, zahradní nábytek, městský mobiliář. Maloobchod, velkoobchod, profesionální montáže, odborné poradenství a individuální přístup.